Biyografi

Dilin Döğer Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Dilin Döğer kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Dilin Döğer’den söz edeceğiz.

Dilin Döğer Kimdir?

  • Oyuncu.

1995 yılında Diyarbakır’da dünyaya gelen lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dilbilimi bölümünde tamamlamıştır. Dilin Döğer, lisans eğitimi esnasında şan, opera, bale ve dans eğitimleri almıştır. İlk oyunculuk deneyimini Ex Aşkım adlı dizide yaşayan Dilin Döğer, bu dizide Afife rolünde oynamıştır. Dilin Döğer ayrıca Eti-Ahenk, Türk Telekom ve reklamlarında rol almıştır. Güzel oyuncu Dilin Döğer bunun yanı sıra Hayallerim Babam ve Sen adlı dizide rol almıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Dilin Döğer, oyunculuk çalışmalarına Icon Talent Menajerlik bünyesinde devam etmektedir. Başarılı oyuncu Dilin Döğer hakkında merak edilen boyu kilosu kaç, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Dilin Döğer, erişim tarihi: 21 Mayıs 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.