Biyografi

Demirhan Demircioğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Demirhan Demircioğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Demirhan Demircioğlu’ndan söz edeceğiz.

Demirhan Demircioğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

1993 yılında dünyaya gelen Demirhan Demircioğlu, ilk oyunculuk deneyimini 2018 yılında Fuse Tea reklamında rol alarak yaşamıştır. Demirhan Demircioğlu, sonrasında ise Vakıf Bank reklamında görev almıştır. Oyunculuk çalışmalarını Canan Odacıl Menakerlik bünyesinde sürdüren Demirhan Demircioğlu, 2020’de de Hekimoğlu adlı dizide oynamıştır. Başarılı oyuncu Demirhan Demircioğlu, İçimizdeki Ateş adlı dizide Mert Kahraman karakterine hayat vermiştir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Demirhan Demircioğlu, oyunculuk çalışmalarına da hali hazırda devam etmektedir. Başarılı oyuncu Demirhan Demircioğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak:

  • biliyo.org, Demirhan Demircioğlu, erişim tarihi: 14 Mayıs 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.