Sağlık

Diyette Fellas Yenir mi?

Fellas markalı ürünler son yıllarda ülkemize geldi ve bir hayli sevildi. Meyve barları ve protein barlar olmak üzere iki ana grupta ürünler sunduğundan dolayı diyette hangisinin yenebileceğine kısaca değineceğiz. Marka ile aramızda herhangi bir sponsorluk anlaşması bulunmadığından dolayı da rahatlıkla tüm yorumlarımızı açıkça görebileceksiniz. Aslında bilinen klasik ve sıkıcı yorumların tersine içerisinde bulunan değerleri toplayıp bölmeden genel olarak diyette Fellas yemenin zararlı olup olmayacağına cevap verelim. Diyette Fellas yenir. Bu konuda diyetinizi bozacak hiçbir problem yaşamazsınız.

Ancak meyve barlar yerine protein barları tercih etmeniz çok daha faydalı bir durum olacaktır. Burada problem ettiğimiz konu meyve barlar içerisinde bulunan şekerler değil, çoğu meyve bar sıfır şeker oranına sahip olsa da protein içeriği sizi daha uzun süre tok tutacağından ve diyetin vazgeçilmez ürünlerinden olacağından dolayı kesinlikle aktif olarak bulunabilir. Burada dikkat etmeniz gereken şey, diyet ile ilgili her makalede altığını çizdiğimiz gibi ölçülü olmak olacaktır. Oran olarak örnek vermek gerekirse, 2-3 günde 1 adet Fellas protein bar yemek diyetinizi bozmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds