Doğa Zeynep Doğuşlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Doğa Zeynep Doğuşlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, doğum tarihi ne, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Doğa Zeynep Doğuşlu’dan söz edeceğiz.

Doğa Zeynep Doğuşlu Kimdir?

  • Oyuncu.

26 Mayıs 2000 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Doğa Zeynep Doğuşlu, lise eğitimini tamamlayan Doğuşlu, ilk oyunculuk deneyimini Deniz Gamze Ergüven’in Mustang adlı filmiyle yaşamıştır. Bu filmde canlandırdığı Nur karakteriyle popülarite kazanan Doğa Zeynep Doğuşlu, daha sonra Kanal D ekranlarında yayınlanan Babam ve Ailesi adlı dizide Çiçek İpekçi rolünde oynamıştır. Ardından da yine Kanal D ekranlarında yayınlanan Koca Koca Yalanlar adlı dizide Ilgaz rolünü canlandırmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Fatih Tezcan Kimdir? Nereli? ve Kaç Yaşında?

Instagram hesabından da aktfi olarak paylaşımlarda bulunan Doğa Zeynep Doğuşlu hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kilosu, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Doğa Zeynep Doğuşlu ile İlgili Aramalar

Google’da Doğa Zeynep Doğuşlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Doğa Zeynep Doguşlu Instagram Tuğba Sunguroğlu Doğa Zeynep Doğuşlu Doğa Zeynep Doğuşlu oynadığı diziler Doğa Zeynep Doğuşlu boyu Elit İşcan Doğa Zeynep Doğuşlu Zümrüdüanka Mustang film

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Rahman Yiğit Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara