Biyografi

Yasin Erçağlayan Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Eşi?

Yasin Erçağlayan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı spikerlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Yasin Erçağlayan’dan söz edeceğiz.

Yasin Erçağlayan Kimdir?

  • Spiker
  • Sunucu

Ankara doğumlu olan Yasin Erçağlayan, lisans eğitimini Radyo ve Televizyon Bölümü’nde tamamlamıştır. Meslek hayatına 1992 yılında Kanal 6’da başlayan Yasin Erçağlayan, aynı zamanda Interpress Dergi Grubu bünyesinde muhabirlik yapmış ve birçok önemli röportaja imza atmıştır. Sonrasında İstanbul’a gelen Yasin Erçağlayan, bu zamana kadar İstanbul FM, TV8, BTV Avrupa, Power FM, Power Türk, Power XL, TGRT Haber, TV Net, 24 TV gibi çeşitli medya kuruluşlarında editör, haber spikeri, yapımcı, sunucu, moderatör olarak görev almıştır. Türkiye’nin deneyimli ekran yüzlerinden olan Yasin Erçağlayan, son olarak CNN Türk ekranlarında haber spikeri olarak görev almaktadır. Başarılı spiker Yasin Erçağlayan, boş zamanlarını spor yaparak ve ailesiyle vakit geçirerek değerlendirmektedir. Yasin Erçağlayan, Mart 2021’de Ayşe Korkusuz ile dünya evine girmiştir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Yasin Erçağlayan, spikerlik, sunuculuk ve medyayla ilgili çeşitli görevlerine de halihazırda devam etmektedir. Yasin Erçağlayan hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kilosu kaç, doğum tarihi nedir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak:

  • cnnturk.com/tv-cnn-turk/ekranyuzleriyasin-ercaglayan, erişim tarihi: 11 Mart 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds