Biyografi

Doğaç Meriçliler Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Doğaç Meriçliler kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Doğaç Meriçliler’den söz edeceğiz.

Doğaç Meriçliler Kimdir?

  • Oyuncu.

Doğaç Meriçliler, oyuncu Hakan Meriçliler’in oğlu; Anıl Tetik’in de kuzenidir. Lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlayan Doğaç Meriçliler, ilk oyunculuk deneyimini ise Kanal 7’de yayınlanan Fedakar isimli dizide yaşamıştır. Doğaç Meriçliler, dizide Aybüke Yılmaz ve Berkay Veli gibi isimlerle beraber rol almıştır. Doğaç Meriçliler, oyunculuk çalışmalarına Cosmos Menajerlik bünyesinde devam etmektedir.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Doğaç Meriçliler, oyunculuk çalışmalarına Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Fedakar isimli dizide devam etmektedir. Genç oyuncu Doğaç Meriçliler hakkında merak edilen aslen nereli, annesi kardeşleri kim, boyu kilosu kaç, doğum tarihi nedir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Doğaç Meriçliler, erişim tarihi: 12 Mart 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.