Biyografi

A Spor Muhabiri Yunus Emre Sel Kimdir? Nereli? aç Yaşında? Hangi Takımlı?

A spor muhabiri Yunus Emre Sel kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Yunus Emre Sel’den söz edeceğiz.

Yunus Emre Sel Kimdir?

  • Muhabir, gazeteci

Sabah gazetesi Trabzon muhabiri ve aynı zamanda A Spor’un Trabzon muhabirleri arasında yer almaktadır. Sabah gazetesinde Trabzonspor’la ilgili gelişmeleri aktaran Yunus Emre Sel, yayına katıldığı zamanlarda da Trabzonsporla ilgili son dakika gelişmelerini, transfer haberlerini, antrenman bilgilerini, kadro güncellemelerini, oyuncuların son durumlarını paylaşmaktadır.

Özel Hayatı

Yunus Emre Sel evlidir ve bir çocuğu vardır. Eşinin adı Kübra Akaydın Sel’dir. Çift 2015 yılında evlenmiştir. Aralık 2018 taraihinde de çocukları dünyaya gelmiştir. Yunus Emre Sel’in eşi mimardır.

Hangi Takımlı?

Uzun yıllar Sabah gazetesinde ve A Spor ekranlarında Trabzonspor muhabirliği yapmaktadır. Kendisinin Trabzonspor taraftarı olduğu bilinmektedir. Öte yandan Yunus Emre Sel, Trabzonsporlu taraftarlar tarafından da çokça sevilmektedir.

Sosyal Medya Hesapları

Yunus Emre Sel, sosyal medya hesaplarını da aktif bir şekilde kullanmaktadır. Instagram hesabında 15 binden fazla takipçisi vardır. Twitter üzerinde de 117 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Öte yandan kendi ismiyle açtığı YouTube hesabında 4 binden fazla abonesi bulunmaktadır. 28 Aralık 2017 tarihinde katıldığı YouTube’da 400 binden fazla izlenme almıştır.

Twitter hesabında isminin hemen altında bazı rakamlar paylaşan Yunus Emre Sel’in paylaştığı tarihler ve bu tarihlerin anlamları şöyle:

  • 571: Hz. Muhammed’in (sav) doğumu
  • 1071: Malazgirt Zaferi
  • 1299: Osmanlı Devleti’nimn kuruluşu.
  • 1453: İstanbul’un fethi.
  • 1461: Trabazon’un fethi.
  • 1526: Mohaç Meydan Muhaberesi
  • 1923: Cumhuriyet’in ilanı.

Kendisi hakkında merak edilen kaç yaşında ve nereli gibi soruların yanıtlarını da en kısa sürede sizlerle paylaşacağız. Yazıya eklemek istediğiniz yerleri bizlere aşağıda belirtebilirsiniz.

Diğer Yazılar

Yunus Emre Sel ile İlgili Aramalar

Google’da Yunus Emre Sel ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; yunus emre sel aslen nereli, yunus emre sel hangi takımlı, yunus emre sel a spor, yunus emre sel sabah, yunus emre sel twitter, yunus emre sel instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds