Biyografi

Doğu Alpan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Doğu Alpan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Doğu Alpan’dan söz edeceğiz.

Doğu Alpan Kimdir?

  • Oyuncu.

18 Eylül 1983 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Doğu Alpan, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Başarılı oyuncu Doğu Alpan, özellikle Kalp Atışı adlı dizide oynadığı Vladimir karakteriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Aynı zamanda Barda, Zehirli Sarmaşık, Bizim Okul gibi çeşitli projelerde görev alan Doğu Alpan, Kırmızı Oda adlı dizide Alya karakterinin babasına hayat vermiştir. Başarılı oyuncu ayrıca Kurt Seyit ve Şura, Şöhret Okulu, Kanıt, İstanbul Çocukları, Şüphe, Sevgi Bağlayınca, Nuri ve Kalp Atışı gibi çeşitli dizi ve filmlerde görev almıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Doğu Alpan, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Doğu Alpan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu ne gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Doğu Alpan ile İlgili Aramalar

Google’da Doğu Alpan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.