Biyografi

Sibel Melek Arat Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Instagram?

Sibel Melek Arat kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, annesi babası? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Sibel Melek Arat’tan söz edeceğiz.

Sibel Melek Arat Kimdir?

  • Oyuncu.

10 Ocak 2009 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Sibel Melek Arat, ilkokul eğitimine devam etmektedir. Sen Çal Kapımı adlı dizide canlandırdığı Ahmet karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Bu zamana kadar Turkcell, Hayat Su ve Huggies gibi çeşitli reklam filmlerinde görev almıştır. Başarılı oyuncu Sibel Melek Arat, ilk kez Çalıkuşu dizisinde rol almıştır. 2014 senesinde ise Reaksiyon adlı dizide görev almış, 2016 yılında da Hayat Şarkısı isimli dizide görev almıştır. Başarılı oyuncu son olarak Atiye adlı dizide Atiye karakterine hayat vermiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Sibel Melek Arat 1.30 m boyundadır ve 25 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Sibel Melek Arat, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Sibel Melek Arat hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Sibel Melek Arat ile İlgili Aramalar

Google’da Sibel Melek Arat ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Sibel Melek Arat Kaç Yaşında Sibel Melek Arat Filmleri Sibel melek arat Atiye dizisi Sibel Melek Arat babası Sibel melek_ arat Instagram Sibel Melek Arat Çalıkuşu Yusuf Arat Sibel Melek Arat Hayat Şarkısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds