Biyografi

Doğukan Çevik Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Doğukan Çevik kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Doğukan Çevik’ten söz edeceğiz.

Doğukan Çevik Kimdir?

  • Oyuncu.

Doğukan Çevik, dizi-film oyuncusudur. Lisans eğitimini İstanbul Topkapı Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlayan Doğukan Çevik, bu zamana kadar Patos, Metro Çikolata ve Shell gibi markaların reklam filmlerinde rol almış; aynı zamanda 2023 yılında ekranlara gelen Leylifer isimli dizide de oynamıştır. Genç oyuncu Doğukan Çevik, aynı zamanda TRT 1 ekranlara gelen Alparslan Büyük Selçuklu adlı dizide Melis Mansur karakterine hayat vermiştir.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Doğukan Çevik, oyunculuk çalışmalarına Güray Hocaoğulları Menajerlik bünyesinde devam etmektedir. Başarılı oyuncu Doğukan Çevik hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Doğukan Çevik, erişim tarihi: 24 Mart 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds