Doruk Sarısakal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Doruk Sarısakal kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşacağız. Bu yazımızda ise kısaca Doruk Sarısakal’dan söz edeceğiz.

Doruk Sarısakal Kimdir?

  • Oyuncu.

31 Ekim 2007 tarihinde dünyaya gelen Doruk Sarısakal, özellikle FOX TV ekranlarında yayınlanan Gorbi adlı dizide canlandırdığı Ali rolüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu Doruk Sarısakal, oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

Yer Aldığı Projeler?

Projeleri; Toskana Evleri Orizzonte Reklamı (2015).
Eve Dönüş Tv Dizisi 1.bölüm-Atv-2015
Sezer Plastik Fotoğraf Çekimi (2016), Dagi Pijama Fotoğraf Çekimi (2017).

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Doruk Sarısakal 1.35 m boyundadır ve 30 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Doruk Sarısakal, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Doruk Sarısakal hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Doruk Sarısakal ile İlgili Aramalar

Google’da Doruk Sarısakal ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Doruk Sarısakal aslen nereli, Doruk Sarısakal kimdir nerelidir, Doruk Sarısakal boyu kaç, Doruk Sarısakal instagram hesabı, Doruk Sarısakal oynadığı diziler, Doruk Sarısakal hangi dizilerde oynadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi