Biyografi

Hüseyin Turunç Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Hüseyin Turunç kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Hüseyin Turunç’tan söz edeceğiz.

Hüseyin Turunç Kimdir?

  • Oyuncu.

1990 yılında dünyaya gelen Hüseyin Turunç, lisans eğitimini ise Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’nde tamamlamıştır. İlk olarak Eskişehir Devlet tiyatrosunda çalışmalara adım atan Hüseyin Turunç, sonrasında ise Haldun Dormen tiyatrosunda görev almaya başlamıştır. Oyunculuk eğitimleri de alan Hüseyin Turunç, aynı zamanda Okan Üniversitesi’nde master eğitimi almıştır. Bu zamana kadar Açlıktı Düşmanım, Kadınlık Bizde Kalsın ve Ders-i İzdivaç gibi çeşitli oyunlarda da görev alan Hüseyin Turunç, 2013 senesinde ekranlara gelen Karagül adlı diziyle ekran karşısındaki ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Ardından Avlu ve İftarlık Gazoz gibi çeşitli yapımlarda da görev alan Hüseyin Turunç, son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan ”Bir Annenin Günahı” adlı dizide rol almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Hüseyin Turunç 1.87 m boyundadır ve 85 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Hüseyin Turunç, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Hüseyin Turunç hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Hüseyin Turunç ile İlgili Aramalar

Google’da Hüseyin Turunç ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Hüseyin Turunç aslen nereli, Hüseyin Turunç kimdir nerelidir, Hüseyin Turunç kim nerelidir, Hüseyin Turunç boyu kaç, Hüseyin Turunç kilosu ne, Hüseyin Turunç oynadığı diziler, Hüseyin Turunç instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.