Sağlık

Dukan Birası Regl Döneminde İçilir mi?

Bira denilince eğer bu terimi ilk defa duyuyorsanız aklınıza alkol gelmesi normal. Ancak dukan birası hiçbir şekilde alkol içermemektedir. Bu ürün yeşil çay, soda ve limon karışımından ibaret bir içecektir. Regl döneminde içilip içilmediğinin sorulmasındaki en büyük etken ise, içeriğinde bulunan yeşil çayın adet söktürücü ya da adet döneminde adet kestiği, bundan dolayı da sağlığınız için olumsuz etkilerde bulunabileceği hakkındadır.

Regl döneminde dukan birası içilir. Bilinenin aksine bu karışım içerisindeki hiçbir şey adetinizle doğrudan ilişkili değildir. Ayrıca bu türden doğal bir içeceği kullanmanız sizin için oldukça sağlıklı olabilir. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki yeşil çay sakinleştirici ve rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. Durum böyle olunca dukan birası adet döneminde içilirse ağrılarınızı hafifletmek için doğal bir yol olabilir.

Eğer çok şiddetli bir adet dönemi geçiriyorsanız bu türden karışımlar sizin için yeterli miktarda etkili olmayabilir. Ancak unutmayın ki genel sağlığınız için faydalı olan şeyleri sadece belirli dönemlerde değil, düzenli olarak uygulamanız gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds