Teknoloji

App Store Ödeme İşlemi Sürüyor Ne Demek?

Apple resmi sitesi ödeme işlemleri ve bunların nasıl yapılacağı, yeni ödeme yöntemi ekleme silme gibi şeyleri nasıl yapacağınız hakkında bilgileri çok detaylı bir şekilde anlatmış. Bizim yazı mentalitemizi artık biliyorsunuz. Çok detaylı sorulara internet üzerinde çözüm bulabilmenize yardımcı olmak. Öyleyse gelin yine hızlı bir şekilde App Store ödeme işlemi sürüyor hatası hakkında ne yapabileceğimize bakalım.

Uygulama almaya çalıştığınızda, uygulama içi satınalmalar veya abonelikler gibi çeşitli sebepler yüzünden bu hatayı alma ihtimaliniz bulunmaktadır. App Store ödeme işlemi sürüyor demek, iki anlama geliyor olabilir;

  • Kredi kartından çekim henüz yapılmadı tekrar denenecek,
  • Abonelik devam ediyor bir süre sonra tekrar çekim yapılacak.

Bu iki ihtimalde de eğer ulaşmaya çalıştığınız hizmeti aktif olarak kullanabiliyorsanız bir problem yok. Ancak başarılı bir satın alma gerçekleştiremiyorsanız, yapmanız gereken en önemli şey yeni bir ödeme yöntemi eklemek ya da opetatörünüz destekliyorsa mobil ödeme ile işlemi tamamlamak olacaktır. Aksi takdirde uygulama işlemini yapamama durumunun yanında başka uygulamaların güncellemelerini de alamazsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.