Biyografi

Duru Yazıcı Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Duru Yazıcı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Duru Yazıcı’dan söz edeceğiz.

Duru Yazıcı Kimdir?

  • Oyuncu.

Duru Yazıcı, oyuncu olarak bilinmektedir. Duru Yazıcı, İpek Filiz Yazıcı’nın da kız kardeşidir. Bu zamana kadar herhangi bir projede yer almayan Duru Yazıcı, şimdilerde ATV’de yayınlanan Kuruluş Osman adlı dizide Holofira karakterine hayat vermiştir. Duru Yazıcı, doğum tarihi net olarak bilinmemekle beraber 12 yaşındadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Duru Yazıcı, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Duru Yazıcı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Duru Yazıcı, erişim tarihi: 13 Mayıs 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi