Biyografi

Yağmur Gurur Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Yağmur Gurur kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli melek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Yağmur Gurur’dan söz edeceğiz.

Yağmur Gurur Kimdir?

  • Oyuncu.

Lisans eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlayan Yağmur Gurur, ilk oyunculuk deneyimini ise Seversin adlı dizide yaşamıştır. Güzel oyuncu Yağmur Gurur, bu zamana kadar birçok dizi ve projede rol almıştır. Yağmur Gurur, oyunculuk faaliyetlerini QS Menajerlik bünyesinde devam etmektedir.

Hangi Dizi ve Projelerde Oynadı?

  • 2022 – Seversin (TV Dizisi)
  • 2020 – Bayi Toplantısı (Sinema Filmi)
  • 2019 – İkinin Biri (Tiyatro Oyunu) (Yardımcı Yönetmen)
  • 2019 – Sefiller (Tiyatro Oyunu) (Oyuncu-Yardımcı Yönetmen)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Yağmur Gurur, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Yağmur Gurur hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Yağmur Gurur, erişim tarihi: 13 Mayıs 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi