Biyografi

Duygu Özlen Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Duygu Özlen kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Duygu Özlen’den söz edeceğiz.

Duygu Özlen Kimdir?

  • Oyuncu.

10 Kasım 1993 tarihinde dünyaya gelen Duygu Özlen, Türvak Oyunculuk Atölyesinde oyunculuk üzerine eğitimlerini tamamlamıştır. Öncesinde Adını Feriha Koydum adlı dizide rol alan Duygu Özlen, sonrasında ise Çiftlik Bank: Tosun Firarda adlı projede görev almıştır. Başarılı manken ve oyuncu Duygu Özlen’in sevgilisi Korcan Kol’dur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Duygu Özlen, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Duygu Özlen hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, ne iş yapmaktadır gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Duygu Özlen ile İlgili Aramalar

Google’da Duygu Özlen ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Duygu özlen oynadığı diziler Duygu Özlen biyografi Duygu özlen hangi dizilerde oynadı Duygu özlen ekşi Duygu Özlen kim Duygu Özlen nereli Duygu Özlen yaş Duygu özlen Adını Feriha Koydum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.