Biyografi

Onur Seyit Yaran Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu?

Onur Seyit Yaran kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Onur Seyit Yaran’dan söz edeceğiz.

Onur Seyit Yaran Kimdir?

  • Dizi oyuncusu ve manken.

1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Onur Seyit Yaran, lisans eğitimini İstanbul Haliç Üniversitesi Spor Akademisi’nde tamamlamıştır. Sporla yakından ilgili olan Onur Seyit Yaran, İngilizce ve Almanca bilmektedir. Fitness ilgilenen Onur Seyit Yaran, aynı zamanda milli satranç oyuncusudur. Öte yandan 8 yıldan uzun bir süre lisanslı bir şekilde futbol oynamıştır.

2016 senesinde Best Model Turkey ve Best Model of the World birinciliği elde eden Onur Seyit Yaran, oyunculuk kariyerine ilk adımını ise Kalk Gidelim isimli dizide Canberk Dal rolüyle atmıştır. 2019 senesinde ise Vuslat isimli dizide Enes karakterine hayat vermiştir.

Rol Aldığı Film ve Diziler:

  • Vuslat (Enes, TV Dizisi 2019-2020)
  • Kalk Gidelim (Canberk Dal, TV Dizisi 2017-2019)

Boyu ve Kilosu

Onur Seyit Yaran ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de boyunun ve kilosunun ne olduğudur. Başarılı oyuncu Onur Seyit Yaran, 1.87 boyunda olup 78 kilodur. Öte yandan yakışıklı oyuncu Oğlak burcudur.

Sevgilisi Var mı?

22 Mart 2019 tarihli Habertürk’ün haberine göre Onur Seyit Yaran, Nişantaşı’nda bir kadınla görüntülenmiş ve Yaran, gazetecilerden sevgilisini kameralardan kaçırmak istese de objektiflere görüntüler yansımıştır. Gazetecileri fark eden Onur Seyit Yaran’ın sevgilisi olduğu belirtilen güzel kadın, görüntü vermemek için yüzünü kapamıştı.

Sette yaptığı kavga ile de akıllara gelen Onur Seyit Yaran, vücudunun fit ve kaslı oluşu ile de dikkat çekmektedir. Küçüklüğünü Instagram üzerinden paylaşan Onur Seyit Yaran’ın kardeşi olup olmadığı ise bilinmiyor. Hakkında merak edilen annesi, babası, aslen nereli gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Onur Seyit Yaran ile İlgili Aramalar

Google’da Onur Seyit Yaran ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Onur seyit yaran ekşi Onur Seyit Yaran kardeşi Onur Seyit Yaran yaş Onur Seyit Yaran vücut Onur Seyit Yaran sevgilisi Onur Seyit Yaran Instagram Onur Seyit Yaran Vuslat Onur Seyit Yaran küçüklüğü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.