Easy Game 36. Seviye “Yenilebilir Bir Şey Yapın” Sorusunun Cevabı Nedir?

Son zamanlarda Brain Test ve Brain Out gibi oyunların yanı sıra Stump Me, Easy Game gibi zeka oyunlarının sayısı da bir hayli artış gösteriyor. Şu zamana kadar benzer kategoride en çok indirilen oyunlar arasında yer alan Easy Game’deki sorular da hemen hemen diğerleri ile aynı. Daha önceki yazılarımızda Easy Game isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 219. Seviye “Karşıya Geçmesi İçin Cengiz Amca’ya Yardım Eder misin” Sorusunun Cevabı Nedir?

Easy Game Seviye 36: Yenilebilir Bir Şey Yapın

Oyunda sorulan en karmaşık ve kafa karıştırıcı sorular arasında yer alan bu soruda doğru cevap için biraz daha mantıklı düşünmek gerekiyor. Doğru cevap bakalım neymiş? 

Sorunun Doğru Cevabı: Balık

Evet, sorunun doğru cevabı için bir balık yapmanız lazım. Bu sayede soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. 

İlginizi Çekebilir:  Çikolata Bozulur mu?

Easy Game Nasıl Çözülür? 

Yukarıda da belirttiğimiz gibi daha önce Brain Test ve Brain Out gibi oyunları oynayanlar bu oyuna hemen aşina olacaktır. İlk önce soru cümlesini okuyun ve burada sizi yanıltabilecek ifadelere dikkat edin. Öte yandan ekrana baktığınızda hareket eden herhangi bir nesne görüyorsanız bu sorunun doğru cevabı olabilir. Son olarak ise her ihtimale karşı telefonu bir kere sallayın. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 222. Seviye “Ekranda Kaç Tane Köpek Var Sence” Sorusunun Cevabı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara