Hızlı Trende Priz, Lokanta, İnternet, Alkol Var mı?

Hızlı trende priz, lokanta, internet ve alkol var mı? Google’dan gelen aramalarda kullanıcılar hızlı trenle ilgili olarak en çok hızlı trende priz, lokanta, internet ve alkol var mı gibi konuları merak ediyor. Peki kullanıcıların merak ettikleri konulardan olan priz, lokanta, internet ve alkol hızlı trende var mı?

Priz

Hızlı trende en çok merak edilen konulardan biri priz olup olmadığı. 4’lü koltukların olduğu masaların üstünde veya yanlarında yolcuların telefon, laptop ve elektronik cihazlarını şarj etmeleri için priz bulunmaktadır.

Lokanta

Vagonların en sonunda, tuvaletin bulunduğu yerde hızlı trene ait bir kafeterya bulunmaktadır. Yemekli vagonlarda ücretiz diğer vagonlarda ücret karşılığı dağıtılan ikramlardan almayan yolcular, kafeteryadan ücretli bir şekilde alabilirler.

İnternet

Hızlı trende var olup olmadığı en çok sorulan konulardan biri de internet. Hızlı trende, seyahat edenler için kullanabilecekleri internet hizmeti sunulmaktadır. Bu sayede seyahat edenler, kendi telefonlarındaki internet yerine hızlı trenin internetini kullanabilirler.

Alkol

Hızlı trende alkol var mı sorusu da yine en çok sorulan sorulardan biri ancak hızlı trende alkol satışı yapılmıyor. Ayrıca alkol tüketimi de yasak. Öte yandan hızlı trenin herhangi bir bölmesinde de sigara içilmesi kesinlikle yasak. Hızlı trende sigara içiliyor mu diye soranlar için de cevabını şimdiden verelim.

Tuvalet – WC

Hızlı trende tuvalet – WC var mı? Trenin en son vagonunda bir tuvalet bulunuyor. Seyahat edenlerin tuvalet ihtiyacı da hızlı trende unutulmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: