Gündelik Hayat

Easy Game 40. Seviye “Bozuk Parayı Al” Sorusunun Cevabı Nedir?

Easy Game isimli oyunda sorulan bozuk parayı al sorusunun cevabı nedir, Easy Game adlı oyunun 40. seviyesinde sorulan bozuk parayı al sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Easy Game isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “bozuk parayı al” sorusundan söz edeceğiz. 

Easy Game 40. Seviye: Bozuk Parayı Al 

Daha önce buna benzer pek çok sorunun cevabından detaylı bir şekilde sizlerle söz etmiştik. Bu soru da yine çözümü en zor olan soruların başında yer alıyor ve dolayısıyla bu tarz sorular Google’da en çok aratılan soruların başında yer alıyor. Bakalım doğru cevap neymiş? 

Sorunun Doğru Cevabı: 

40. seviyede sorulan bu soruya doğru cevabı verebilmek için öncelikle salyangozun metin dizelerinde hareket edebileceğini görmek gerekiyor. Daha sonra ise telefonu ters çevirmeniz yeterli olacaktır. Tebrikler soruya doğru yanıt verdiniz ve bir sonraki bölüme geçebilirsiniz. 41. seviyede görüşmek üzere. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi