Brain Out 170. Seviye “Kediye Duş Aldır” Sorusunun Cevabı Nedir?

Kediye duş aldır sorusunun cevabı nedir, Brain Out isimli oyunda sorulan kediye duş aldır sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Out isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “kediye duş aldır” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Out 170. Seviye: Kediye Duş Aldır 

İlginizi Çekebilir:  Metro Suit ve Metro Cip Mola Veriyor mu?

Oyunda sorulan bazı sorular gerçek anlamda zor ve oldukça karmaşık olabiliyor. Bu gibi durumlarda genel olarak kullanıcılar soruların cevaplarını Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratıyor. Bu sorunun zorluğunu göz önüne alırsak 170. seviye de cevabı en çok merak edilen sorular arasında yer alıyor. 

Sorunun Doğru Cevabı:

İlginizi Çekebilir:  Shift Nedir? Nasıl Yapılır?

Öncelikle kediyi suya koyun ve ardından arkada yer alan sandalyeyi kenara çekin. Daha sonra da sabunu ekleyin. Son olarak ise balığı kediye verin. Biraz zor gibi görünse de sorunun cevabı çok da tahmin edilemez değil. Tebrikler 171. seviyeye geçebilirsiniz. İşte bu kadar basit ve kolay. 

İlginizi Çekebilir:  Easy Game 17. Seviye ''Tüm Mumları Söndür'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Out Nasıl Çözülür?

Bu soruda tek bir cevap vermek yanlış olur ancak ilk yapacağınız soruyu doğru okuyun ve iyi anlamaya çalışın. Daha sonra da ekranda hareket eden bütün nesnelere özellikle dikkat edin. Son olarak ise telefonu ne olur ne olmaz her ihtimale karşı ters döndürün ya da sallayın. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara