Eğitim

EBA Hızlı Video İzleme Hilesi

EBA hızlı video izleme hilesi nedir, EBA’da videoları hızlı izlemeye yarayan hile var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli konu başlıklarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca EBA’da hızlı video izleme hilesinden söz edeceğiz.

EBA Hızlı Video İzleme Hilesi

Öncelikle EBA’da size izlememiz için verilen videolar var. Bu videolar, siz öğrencilerin izlemesi için sistem tarafından otomatik olarak sizin profilinize düşüyor. Bu nedenle eğitimi tamamlamak adına bu videoları izlemeniz lazım. Ancak bazen sıkılıp bu videoları hemen hızlı bir şekilde izlemek istiyorsunuz. Peki EBA’da hızlı video izleme hilesi var mı, programı nedir?

Öncelikle EBA’da hızlı video izleme hilesi diye bir şey yok. Tek yapmanız gereken videoları izlemek. Bu da fazlasıyla zor ve meşakkatli bir iş değil. EBA sistemini manipüle etmek için internette her yere “hile, hurda” yazmanıza Gerek yok.

 • EBA’da hile yapmayın
 • Videoları size verilen sürede izleyin.

Bir önceki yazımızda da EBA puan hilesi Cheat Engine’den aynen bu şekilde söz etmiştik. Tahmin edebileceğiniz gibi böyle bir hile de mevcut değil. Size bu aşamada tek tavsiyemiz videoları doğru bir şekilde izleyip videoda anlatılanları çok iyi bir şekilde anlamanız. Bu sayede organik bir şekilde EBA’da puanınızı artırabilirsiniz.

eba-hizli-video-izleme-hilesi-2020

2020 yılında her şeyin hilesi bulunabilir ancak siz fazla uğraşmadan, kafa yormadan hile işlerine de bulaşmadan videoları izleyin, ödevleri yapın, projeleri teslim edin.

Uzun sözün kısası hile bir çözüm değildir. Hileden de her zaman uzak durmayı tercih edin. Hile ile sadece günü kurtarırsınız. Yarın bir gün size gerçek anlamda bildiklerinizi sorduklarında 2020-2021 hileleri sizi kurtarmayacak. Bu nedenle siz şimdi Google’da sayfa sayfa hile programı aramayıp EBA’da size atanan videoları izleyin.

4 thoughts on “EBA Hızlı Video İzleme Hilesi

 • necati

  onu mu sorduk? en hızlı nasıl izlenir onu soruyoruz.

  Yanıtla
  • hızlı izleme işte birader adam akıllı izle videonu

   Yanıtla
   • tozlumikrofon

    tamamen öyle hızlı izlemeyin arkadaşlar, eğitim bu hızlısı olmaz, kim hızlı öğreteceğim diyorsa sahtekardır 🙂

    Yanıtla
    • teala

     iyi clickbait kanka eğitim umrumuzda olsa böyle bi makaleye girer miydik sence

     Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds