Biyografi

Ebrar Karabakan Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri?

Ebrar Karabakan, 2006 yılında İstanbul’da doğan bir dizi film oyuncusu ve sosyal medya fenomenidir. İstanbul’da yaşamını sürdürmektedir. Aynı zamanda TikTok’ta “ebbrarkrbkn” kullanıcı adıyla paylaşımlar yapmakta olup 352.9K takipçisi bulunmaktadır. Instagram’da ise “ebrarkrbkn” kullanıcı adıyla paylaşımlar yapmaktadır ve bu platformda 116K takipçisi vardır. Ebrar Karabakan, sosyal medyadaki tarzıyla büyük övgü almaktadır.

Ebrar Karabakan, kariyerine Icon Talent ajansıyla devam etmektedir. 2023 yılında “Benim Güzel Ailem” dizisinde Tuğçe karakterini canlandırmıştır. Yeni projelerde yer almayı sürdürmektedir. Ebrar Karabakan, genç bir yetenek olarak hem dizi film projelerinde yer almakta hem de sosyal medya platformlarında takipçileriyle etkileşimde bulunmaktadır. Gelecekteki projelerinde başarıyla yer almayı sürdürecektir. Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Ebrar Karabakan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Ebrar Karabakan, erişim tarihi: 8 Temmuz 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds