Biyografi

Ebru Ünlü Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Ebru Ünlü kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ebru Ünlü’den söz edeceğiz.

Ebru Ünlü Kimdir?

  • Oyuncu.

19 Temmuz 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Ebru Ünlü, lisans eğitimini ise konservatuvar alanında tamamlamıştır. Galip Derviş adlı dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Ebru Ünlü, sonrasında Muhteşem Yüzyıl Kösem adlı dizide Eycan karakterine hayat vermiştir. Sonrasında Adam Mısın adlı filmde rol almıştır. Başarılı oyuncu Ebru Ünlü, Söz adlı dizide rol almıştır. Bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol alan Ebru Ünlü, ayrıca Bir Zamanlar Çukurova adlı dizide Seher karakterine hayat vermiştir. Ünlü, aynı zamanda Zümrüdüanka adlı dizide Canan rolünde oynamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ebru Ünlü 1.67 m boyundadır ve 54 kilodur.

Instagram hesabından aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ebru Ünlü, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ebru Ünlü hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds