Uğur Uzunel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi? Boyu? Oynadığı Diziler?

Uğur Uzunel kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Uğur Uzunel’den söz edeceğiz.

Uğur Uzunel Kimdir?

  • Oyuncu.

12 Kasım 1988 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Uğur Uzunel, lisans eğitimi Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Oyunculuk Bölümü’nde bitirmiştir. Uzunel, ilk oyunculuk deneyimini ise 2014 yılında ekranlara gelen Şeref Meselesi adlı dizide Selim karakteri ile yaşamıştır. Sonrasında ise Aşk ve Mavi adlı dizide İsmet rolünde oynayan Uğur Uzunel, ardından da TRT ekranlarında yayınlanan Halka adlı dizide Bolpaşa Şener karakterine hayat vermiştir.

İlginizi Çekebilir:  Ömer Faruk Uluocak Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Eşi? Dizileri?

Başarılı oyuncu bu zamana kadar Ferah Feza, El Yazısı, Evdeki Yabancılar, Ağır Roman Yeni Dünya, Kumdan Kaleler, gibi çeşitli projelerde de görev almıştır. Başarılı oyuncu Uğur Uzunel, Kanal D ekranlarında yayınlanan Afilli Aşk adlı dizide Erkut rolünü canlandırmıştır. Son olarak TRT ekranlarında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Masumlar Apartmanı adlı dizide Esat karakterine hayat vermektedir. Başarılı oyuncu Uğur Uzunel bu dizide Birkan Sokullu’nun hayat verdiği Han karakterinin en yakın arkadaşı Esat rolünde oynamaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Mustafa Haki Karakaya Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Uğur Uzunel 1.80 cm boyundadır ve 76 kilodur.

Başarılı oyuncu Uğur Uzunel hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası ve kardeşleri kim, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Uğur Uzunel ile İlgili Aramalar

İlginizi Çekebilir:  Alara Bozbey Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Google’da Uğur Uzunel ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Merve Dizdar Esra Ruşan Uğur Uzunel Filmleri Uğur Uzunel sevgilisi Uğur Uzunel Kimdir Uğur Uzunel boy Farah Zeynep Abdullah Uğur Uzunel Eşi, uğur uzunel aslen nereli, uğur uzunel evli mi bekar mı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi