Biyografi

Muhabir Gizem Bilen Kimdir? Kaç Yaşında? Aslen Nereli?

Gizem Bilen kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Gizem Bilen’den söz edeceğiz.

Gizem Bilen Kimdir?

  • Muhabir.

26 Ekim 1988 Hatay doğumlu olan Gizem Bilen, lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünde tamamlamıştır. Duru Tiyatro ve Ayla Algan’dan oyunculuk eğitimleri almış; 2011’de Uğur Dündar Televizyonculuk Okulu’ndan mezun olmuştur. Gizem Bilen ayrıca Anadolu Üniversitesi’nde Sosyoloji Bölümünde eğitim almıştır. SkyTurk360’de stajyer olarak mesleğe adım atan Gizem Bilen, 2020’den beri Haber Global’de muhabir olarak çalışmaktadır.

Instagram ve Twitter hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Gizem Bilen, muhabirlik kariyerine de hali hazırda devam etmektedir. Başarılı ve tecrübeli muhabir Gizem Bilen hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • haberglobal.com.tr, Gizem Bilen, erişim tarihi: 13 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.