Ece Yaşar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Ece Yaşar kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise sizlere kısaca Ece Yaşar’dan söz edeceğiz.

Ece Yaşar Kimdir?

  • Oyuncu.

5 Eylül 1994 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Ece Yaşar, lisans eğitimini ise Ankara Üniversitesi Dil Tarih-Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra çeşitli dizi ve filmlerde rol alan Ece Yaşar, STAR TV ekranlarında yayınlanan Kara Sevda adlı dizide Eda rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu ayrıca Hayvan Çiftliği isimli tiyatroda da görev almıştır. 2017 senesinde de SHOW TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinde Karaca Koçavalı rolünde oynamıştır. 2018 senesinde ise Direniş Karatay adlı dizide Moğol Kızı Maral karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Ece Yaşar, aynı zamanda birçok reklamda da seslendirmen olarak görev almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Burak Berkay Akgül Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ece Yaşar 1.65 m boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ece Yaşar, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ece Yaşar hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  TRT Belgesel Su Savaşları Sunucusu Hakan Girginer Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu?

Ece Yaşar ile İlgili Aramalar

Google’da Ece Yaşar ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ece Yaşar sevgilisi kim? Ece Yasar kac yasinda? Ece Yaşar kaç kilo verdi? Cukur Karaca kac yasinda?, Cihangir Ceyhan Burak Dakak Ece Yaşar Boy Ece Yaşar Sevgilisi Ece Yaşar kaç yaşında Ece Yaşar Cihangir Ceyhan Ece Yaşar Öner Erkan Ece Yaşar Twitter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi