Halil Babür Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Halil Babür kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise sizlere kısaca Halil Babür’den söz edeceğiz.

Halil Babür Kimdir?

  • Oyuncu.

26 Haziran 1987 tarihinde Bitlis’te dünyaya gelen Halil Babür, lisans eğitimini ise Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Başarılı oyuncu Halil Babür, 2007 senesinde Tek Türkiye adlı dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Sonrasında Show TV ekranlarında yayınlanan Pis Yedili adlı dizide Trafo rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Halil Babür, sonrasında ise Karadayı, Melekler Korusun, Ömre Bedel, Tövbeler Tövbesi adlı dizilerde görev almıştır. Başarılı oyuncu Halil Babür ayrıca Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur adlı dizide Veysel karakterine hayat vermiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Halil Babür 1.68 m boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Halil Babür, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Halil Babür hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Halil Babür ile İlgili Aramalar

Google’da Halil Babür ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Halil Babür Boyu Sezer Arıçay Halil babür ikizi Bükre Atala Halil Babür Oynadığı Diziler Halil babür son yaz Halil Babür kürt mü Halil Babür yaş, halil babür sevgilisi var mı, halil babür oynadığı diziler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi