Biyografi

Aylin Engör Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Aylin Engör kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, hangi dizilerde oynadı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Aylin Engör’den söz edeceğiz.

Aylin Engör Kimdir?

  • Oyuncu.

5 Temmuz 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Aylin Engör, ilk ve orta okul öğrenimini İstanbul’da tamamlamıştır. Başarılı oyuncu Aylin Engör, lisans eğitimini ise Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. Aynı zamanda Başkent İletişim Bilimleri Akademisinde ise diksiyon eğitimleri almıştır. Öte yandan Kuşdili Eğitim Merkezi’nde spikerlik ve sunuculuk eğitimleri almıştır. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Mutfak Sanatları Akademisi’nde Profesyonel Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği üzerine de eğitimler almıştır. LetGo firmasının reklamında görev alan Aylin Engör, aynı zamanda Firuze ve Galip Derviş adlı dizilerde de rol almıştır. Başarılı oyuncu Çukur adlı dizide İdris bebeğin bakıcısı Cennet rolünde oynamıştır. Aylin Engör’ün Deniz Can Aktaş ile sevgili olduğu belirtilmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Aylin Engör 1.60 m boyundadır ve 50 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Aylin Engör, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Aylin Engör hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Aylin Engör ile İlgili Aramalar

Google’da Aylin Engör ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Aylin Engör sevgilisi Aylin Engör kimdir Aylin Engör Deniz Can Aktaş Aylin engör boy Aylin Engör denizcan Aktaş @Aylin engör Instagram Deniz Can Aktaş Aylin Engör sevgili mı Aylin Engör boyu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds