Ecem Baltacı Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Ecem Baltacı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ecem Baltacı’dan söz edeceğiz.

Ecem Baltacı Kimdir?

  • Oyuncu.

25 Temmuz 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Ecem Baltacı, lisans eğitimini Güzel Sanatlar Fakültesi Plastik Sanatlar Bölümünde tamamlamıştır. Oyunculuk eğitimleri Ayla Algan’dan oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. O Hayat Benim adlı dizide Hanife karakterine hayat veren Ecem Baltacı, daha sonrasında ise Umuda Kelepçe Vurulmaz adlı dizide İdil rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Ecem Baltacı, sonrasında ise Fazilet Hanım ve Kızları adlı dizide Selin karakterine hayat vermiştir. Yalnız Hayaller Kaldı filminde de rol almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ecem Baltacı 1.73 m boyundadır ve 53 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ecem Baltacı, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ecem Baltacı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting - malatya haber