Biyografi

Eda Özerkan Acar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Eda Özerkan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, kilosu, eşi kimdir, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Eda Özerkan’dan söz edeceğiz.

Eda Özerkan Kimdir?

  • Oyuncu

11 Mart 1984 tarihinde Adana’da Asiye Özerkan ve Emin Özerkan çiftinin kızları olarak dünyaya gelen Eda Özerkan, uzun süre oyuncu, manken ve yarışmacı olarak görev yapmıştır. Güzel oyuncu Eda Özerkan, meslektaşı Timur Acar ile 2016 yılında evlenmiştir. Çiftin bu evliliklerinden 2017 yılında Eliz adında bir kızları olmuştur. Kadıköy Anadolu Meslek Lisesi’nden mezun olan Eda Özerkan, mezun olduktan sonra resim ve dans eğitimi almış ve 2002 yılında televizyonculuk kariyerine adım atmıştır. 2014 yılında Survivor yarışmasına katılmıştır.

Boyu ve Kilosu?

Ünlü oyuncu Timur Acar ile evlenen Eda Özerkan’ın Eliz adında bir kızı dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu ve manken Eda Özerkan’ın boyu 1.76 cm; kilosu da 56’dır.

Hangi Dizilerde Oynadı?

DiziYılRol
Kertenkele2014-2016Selin
Firar2012Elif Komiser
Adanalı2009-2010Nazlı Karabağ
Aşk-ı Memnu2008-2009Elif
Girdap2008Zeynep
Pars: Kiraz Operasyonu2007Füsun
Cennet Mahallesi2004Cansel

Eda Özerkan ile İlgili Aramalar

Google’da Eda Özerkan Acar ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Eda Özerkan Kimdir Biyografi? Eda Özerkan hangi dizide oynadı? Eda Özerkan kaç yaşında? Eda Özerkan aslen nereli?, Eda Özerkan Eliz Acar Timur Acar Eda Özerkan Cennet Mahallesi Eda Özerkan Instagram Eda Özerkan Nereli Eda Özerkan Vikipedi Eda Özerkan Kertenkele Survivor Eda Özerkan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds