Biyografi

Mertcan Bahar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Mertcan Bahar kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu ne, doğum tarihi, sevgilisi? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Mertcan Bahar’dan söz edeceğiz.

Mertcan Bahar Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

1998 yılında Trabzon’da dünyaya gelen Mertcan Bahar, YouTube kanalını 2012 yılında açmış ve kısa sürede geniş bir takipçi sayısına ulaşmıştır. TRT’de yayınlanan bir program sayesinde popüler hale gelen Mertcan Bahar, Mustafa Ak’ın kuzenidir. Mertcan Bahar, ayrıca Oğuzhan Uğur ve Mustafa Ak ile beraber bir sinema filminde de rol almış ancak film, gişede fazla ilgi görmemiştir. Sosyal medya fenomeni Mertcan Bahar’ın babası kasap dükkanı işletmekte, annesi ise ev hanımıdır.

Instagram ve YouTube üzerinden de paylaşımlarına aktif bir şekilde devam eden Mertcan Bahar, sosyal medya hesaplarında ”Mertcan Bahav” kullanıcı ismini tercih etmektedir. Sevgilisinin ismini sosyal medyadan çok fazla duyurmasa da zaman zaman sevgilisi ile beraber fotoğraflarını Instagram üzerinden paylaşmaktadır. Sevgilisi Sema Sarmış’tır.

Survivor, CS: GOve kışkırtma videoları ile de sık sık gündeme gelen Mertcan Bahar’ın özellikle eski videoları çok izlenmektedir. Mertcan Bahar hakkında merak edilen boyu kilosu kaç, kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Mertcan Bahar ile İlgili Aramalar

Google’da Mertcan Bahar ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Mertcan Bahar BAKANIM Mertcan Bahar KIŞKIRTMA Mertcan Bahar discord. Mertcan Bahar-Survivor Mertcan Bahar ESKİ VİDEOLARI Mertcan Bahar Film Mertcan Bahar yayıncılara KIŞKIRTMA Mertcan Bahar CS:GO

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi