Efe Sorarlı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Efe Sorarlı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler hangileri? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Efe Sorarlı’ndan söz edeceğiz.

Efe Sorarlı Kimdir?

  • Oyuncu.

2000 yılında Kıbrıs’ın Girne kentinde dünyaya gelen Efe Sorarlı, özellikle Best Model Turkey yarışmasında birinci olmasıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı model Efe Sorarlı, lise eğitimini ise Bahçelievler Uğur Koleji’nde tamamlamıştır. Çocukluktan itibaren çeşitli markalar için modellik yapmaktadır. Başarılı model Efe Sorarlı, aslen Eskişehirli olmakla beraber Bulgar göçmenidir. Başarılı manken Efe Sorarlı, ayrıca Icon Talent Menajerlik bünyesinde oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir. Efe Sorarlı, aynı zamanda ATV ekranlarında yayınlanan Akıncı dizisinde rol almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Efe Sorarlı 1.90 m boyundadır ve 70 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Efe Sorarlı, oyunculuk çalışmalarına da devam edilmektedir. Başarılı oyuncu Efe Sorarlı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Efe Sorarlı ile İlgili Aramalar

Google’da Efe Sorarlı ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Efe Sorarlı boy Efe sorarlı Instagram Efe sorarlı akıncı Efe Sorarlı dizi 2017 Best Model of Turkey Onur Seyit Yaran Efe Sorarlı vücut Efe Sorarlı Tek Yürek, efe sorarlı boyu kilosu, efe sorarlı aslen nereli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.