Gökhan Karacık Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Gökhan Karacık kimdir, nerelidir ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gökhan Karacık’tan söz edeceğiz.

Gökhan Karacık Kimdir?

  • Oyuncu.

20 Temmuz 1986 tarihinde Elazığ’da dünyaya gelen Gökhan Karacık, lisans eğitimini ise Sakarya Üniversitesi’nde tamamlamıştır. TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve bir dönemin en popüler dizilerinden olan Diriliş Ertuğrul adlı dizide canlandırdığı Derviş karakteriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu Gökhan Karacık, halen oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir. Başarılı oyuncu Gökhan Karacık, Gökçe Başusta ile evlidir.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok ve Instagram Fenomeni Nikol Yertutan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Gökhan Karacık 1.74 m boyundadır ve 67 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Gökhan Karacık, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Gökhan Karacık hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Erdoğan’ın En Büyük Oğlu Ahmet Burak Erdoğan Kimdir? Ne İş Yapıyor?

Gökhan Karacık ile İlgili Aramalar

Google’da Gökhan Karacık ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; gökhan karacık aslen nereli, gökhan karacık boyu kaç, gökhan karacık hangi dizilerde oynadı, gökhan karacık boyu kilosu, gökhan karacık instagram hesabı, gökhan karacık diriliş ertuğrul, gökhan karacık evli mi.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Gülbeyaz Ertan Nur Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara