Biyografi

Ege Derin Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Boyu? Dizileri?

Ege Derin kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ege Derin’den söz edeceğiz.

Ege Derin Kimdir?

  • Oyuncu.

1997 yılında İzmir’de dünyaya gelen Ege Derin, oyunculuğa yedi yaşındayken Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda bir oyunla başlamış; sonrasında birçok tiyatro oyununda rol almıştır. Oyunculuk eğitimlerini İzmir Dijital Film Atölyesi’nde tamamlayan Ege Derin, lisans eğitimini ise Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünde tamamlamıştır. Televi Menajerlik bünyesinde oyunculuk faaliyetlerine devam eden Ege Derin, ilk oyunculuk deneyimini Oğlum adlı dizide yaşamış; söz konusu dizide Sertaç karakterine hayat vermiştir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ege Derin, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ege Derin hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • kimnereli.net, (başlık: Ege Derin, erişim tarihi: 7 Nisan 2022).
  • linkedin.com, erişim tarihi: 7 Nisan 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi