Basketbol Spikeri İsmail Şenol Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Basketbol spikeri İsmail Şenol kimdir, nereli ve kaç yaşında, hangi takımlı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve bası sunucu ve spikerlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca İsmail Şenol’dan söz edeceğiz.

İsmail Şenol Kimdir? 

  • Spiker. 

14 Temmuz 1984 tarihinde İzmir’in Karşıyaka ilçesinde dünyaya gelmiştir. 2006 yılından kanalın kapanmasına kadar olan sürede NTV Spor’da basketbol spikeri ve programcısı olarak görev yapan İsmail Şenol, daha sonra ise beIN Sports’a transfer olmuştur. Boğaziçi Üniversitesi tarafından düzenlenen bir ödül töreninde “Yılın Spor Yorumcusu Ödülü”ne layık görülmüştür.

İlginizi Çekebilir:  Habertürk Sunucusu Oylum Talu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi?

Eşi Kimdir? 

İsmail Şenol ile ilgili olarak merak edilen en önemli sorulardan biri de eşinin kim olduğudur. İsmail Şenol, Seda Parmaksız ile evlenmiştir. Bu evliliklerinden Yağız adında bir erkek çocukları dünyaya gelmiştir. Öte yandan yengeç burcudur. 

Hangi Takımlı? 

İsmail Şenol ile ilgili olarak merak edilen en önemli sorulardan biri de hangi takımlı olduğudur. İsmail Şenol spikerlik yaparken herhangi bir takıma karşı belirgin bir yaklaşım sergilememektedir. Bütün takımlara eşit mesafede duran İsmail Şenol, tarafsızıdır. 

İlginizi Çekebilir:  Instagram ve YouTube Fenomeni Elif Uluğ Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

İsmail Şenol ile İlgili Aramalar

Google’da İsmail Şenol ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; ismail şenol kaç yaşında, ismail şenol aslen nereli, ismail şenol kimdir nerelidir, ismail şenol hangi takımlı 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara