Ege Fitness Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Ege Fitness kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ege Fitness’tan söz edeceğiz.

Ege Fitness Kimdir?

Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren ve gerek YouTube hesabında gerekse Instagram hesabında aktif paylaşımlarda bulunan Ege Fitness hakkında merak edilenleri, diğer yazılarda olduğu gibi başlıklar halinde sizlerle paylaşacağız.

Kaç Yaşında?

Ege Fitness hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 28 yaşındadır.

İlginizi Çekebilir:  Adin Külçe Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Nereli?

Ege Fitness hakkında en çok merak konusu olan başlıklardan biri de aslen nereli olduğudur. Ege Fitness, bir videosunda aslen Trabzonlu olduğunu ancak İstanbul’da doğduğunu, 16 yıl İstanbul’da yaşadığını 17 yaşından beri de Amerika’da olduğunu ifade etmektedir.

Ege Fitness ile İlgili Merak Edilenler

Türkiye’de Ülker Yeşilyurt Başakşehir’de oynadı. Başakşehir’de benchte oynadığını dile getiren Ege Fitness, tek amacının Amerika’ya gidip burs aldığını, bir sene Las Vegas’ta oynadığını ifade ediyor. 4 senelik okullardan burs aldığını, ancak istemediği bölümlerden geldiği için başka üniversiteleri araştırdığını, daha sonra Business Management Bölümü’nde okumaya başladığını dile getiriyor.

İlginizi Çekebilir:  Tuğçe Soncu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

İdolünün isyankar aykırı otoriteye karşı bir kişiliğe sahip olan Allen Iverson olduğunu dile getiriyor. 16 sene İstanbul’da yaşadığını, 17 yaşında Amerika’ya gittiğini, ailesinin yanında olmadığını, cesaret edip bu kararı aldığını ifade ediyor. Öte yandan normal bir insan olmayacağını, başka insanlarla sadece mezarda aynı olabileceğini dile getiriyor.Sosyal medyada hayli popüler bir isim olan Ege Fitness, global bir yemek şirketinde yönetici olarak çalışmaya devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Tuana Tuğçe Ayaz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Sosyal Medya Hesapları

YouTube kanalında 1 milyona yakın abonesi bulunan ve bu kanalda sporla alakalı paylaşımlarda bulunan Ege Fitness’ın Instagram hesabında da 250 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Ege Fitness ile İlgili Aramalar

Google’da Ege Fitness ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; ege fitness nereli, ege fitness aslen nereli, ege fitness kaç yaşında, ege fitness sevgilisi var mı, ege fitness ne iş yapıyor, ege fitness boyu, ege fitness instagram, ege fitness youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi