Biyografi

Seyhan Şaşko Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Evli mi?

Seyhan Şaşko kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Seyhan Şaşko’dan söz edeceğiz.

Seyhan Şaşko Kimdir?

  • Sunucu.

Tam adı Seyhan Şaşko Düzen’dir. 7 Ocak 1989 tarihinde Ohri’de dünyaya gelen Seyhan Şaşko, Makedon asıllıdır. Küçük yaşlarında babasının mesleği nedeniyle İstanbul’a ailesi ile beraber taşınan Seyhan Şaşko, burada Ayazağa Işık Lisesi’nde mezun olmuş; sonrasında ise Marmara Üniversitesi Devlet Konservatuvarında lisans eğitimini tamamlamıştır. Seyhan Şaşko, küçüklüğünden itibaren spora ilgi duymakta ve amatör olarak tenis oynamaktadır. 2009’da TRT’de başladığı televizyonculuk kariyerine sonrasında Euro Sport’ta, ardından da 360 TV’de devam etmiştir. Başarılı sunucu Seyhan Şaşko, son olarak beIN Sports’ta kariyerine devam etmektedir. Bir müddet Fenerbahçe’nin eski futbolcusu Tuncay Şanlı ile beraber olan Seyhan Şaşko, 2019’da Ersin Düzen’le sevgili olmuş; ikili daha sonra 18 Mart 2021’de evlenmiştir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Seyhan Şaşko, sunuculuk kariyerine şu anda beIN Sports’ta devam etmektedir. Başarılı ve güzel sunucu Seyhan Şaşko hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • wikipedia.org, Seyhan Şaşko, erişim tarihi: 19 Ağustos 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.