Sosyal Medya Fenomeni Ecmel Kılıç Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Eşi Kim?

Sosyal medya fenomeni Ecmel Kılıç kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ecmel Kılıç’tan söz edeceğiz.

Ecmel Kılıç Kimdir?

Ecmel Beyza Kılıç. 1995 yılında Çorum’da dünyaya gelmiştir. Aslen Çorumlu Çerkes olan Ecmel Kılıç, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Moda Tasarımı Bölümü kazanmış ancak eşi ile tanıştıktan sonra lisans eğitimini yarıda bırakarak evlenmiş ve Ankara’ya eşi ile beraber taşınmıştır. Önce Instagram üzerinden paylaşımlarda bulunan Ecmel Kılıç, daha sonra YouTube üzerinden yayın yapmaya başlamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Cemal Enginyurt Kimdir? Nerelidir?

Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni Ecmel Kılıç hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Kılıç, 17 Kasım 1995 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 24 yaşındadır ancak kısa bir süre sonra 25 yaşına girecektir.

Nereli?

Öte yandan Ecmel Kılıç hakkında merak konusu olan bir diğer başlık nereli olduğudur. Sosyal medyanın en çok takip edilen hesaplarından biri olan Ecmel Kılıç, aslen Çorumludur ancak bir videosunda Çerkes olduğunu da dile getirmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Ferdi Kurtuldu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu

Aynı zamanda takipçileri tarafından Ecmel Kılıç hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de boyu ve kilosudur. Sosyal medya fenomeni Ecmel Kılıç, 1.68 boyunda ve 56 kilodur.

Ecmel Kılıç ile İlgili Merak Edilenler

Sosyal medyanın en çok takip edilen hesaplarından biri olan Çerkes kökenli bir aileden gelen Ecmel Kılıç’ın 6 kardeşi bulunmaktadır. Eşinin adı Ercan Kırlı’dır.

Sosyal Medya Hesapları

Sips Ecmel isimli YouTube kanalında 100 binden fazla abonesi olan Ecmel Kılıç, 2018 tarihinde YouTube’a katılmış ve bu zamana kadar videoları 8 milyondan fazla beğeni almıştır. Öte yandan Instagram hesabında da 300 binden fazla takipçisi vardır. Ecmeleddin kullanıcı ismiyle Twitter’da da paylaşımlar yapan Ecmel Beyza Kılıç’ın burada da 80 binden fazla takipçisi vardır.

İlginizi Çekebilir:  Fuat Oktay Kimdir? Nerelidir? Hayatı ve Kariyeri

Ecmel Kılıç ile İlgili Aramalar

Google’da Ecmel Kılıç ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; ecmel kılıç aslen nereli, Ecmel kılıç Twitter Ercan Kırlı Ecmel Kılıç ekşi Ecmel Kılıç kimdir Ecmel Kılıç süslü Ecmel Kılıç açık hali Ecmel Kılıç eşi Ecmel Kılıç Youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara