Ege Kökenli Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Ege Kökenli kimdir, nereli ve kaç yaşında, doğum tarihi ne, boyu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ege Kökenli’den söz edeceğiz.

Ege Kökenli Kimdir?

  • Oyuncu.

20 Mart 1993 tarihinde Kırklareli’nde dünyaya gelen Ege Kökenli, küçük yaşlardan itibaren tiyatro ve çeşitli spor oyunları ile de ilgilenmiştir. Lise eğitimini İstanbul’da tamamlayan Ege Kökenli, 5 sene boyunca Fransızca eğitim veren bir tiyatro ekibinde görev yapmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni Gamze Ekşi Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi Var mı?

Lisans eğitimini Bilgi Üniversitesi’nde tamamlayan Ege Kökenli, 2003 ile 2007 yılları arasında Show TV ekranlarında yayınlanan komedi dizisi En İyi Arkadaşım adlı dizide görev yapan Ege Kökenli, daha sonra da 2006 senesinde Çetin Tekindor’un baş rolde olduğu Anadolu Kaplanı adlı dizide Gizem rolünde oynamıştır. 2011 yılında da Yahşi Cazibe adlı dizide Itır rolünde oynamış ve bu karakteri ile büyük beğeni toplamıştır. Güneşin Kızları ve Kalp Atışı gibi dizilerde de görev yapan Ege Kökenli, Öğretmen Kemal, Çalıkuşu, Güneşin Kızları, Asla Vazgeçmem gibi dizilerde de görev yapmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Zygmunt Bauman Kimdir?

Ege Kökenli, ilk sinema filmi deneyimini ise 2017 senesinde Taksim Hold’em adlı filmi ile yaşamış ve 2019 senesinde Aykut Enişte adlı filmde görev almıştır. Kökenli, söz konusu filmde Nurhan karakterine hayat vermiştir. Yasak Elma adlı dizide Yağmur rolünde oynamış, Benim Tatlı Yalanlarım dizisinde de Aylin karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Ege Kökenli, son olarak Kefaret adlı dizide Nil rolünü canlandırmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Yalçın Özden Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Dizi ve Filmler?

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Ege Kökenli 1.68 boyunda ve 54 kilodur. Öte yandan Ege Kökenli hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Ege Kökenli ile İlgili Aramalar

Google’da Ege Kökenli ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ege Kokenli Instagram Ege Kökenli sevgilisi Ege Kökenli kardeşi Ege Kokenli Instagram fotoğrafları Lior Ahituv Ege Kökenli boy Ege Kökenli dizileri Ege Kökenli evli mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara