Ercü Turan Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Ercü Turan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ercü Turan’dan söz edeceğiz.

Ercü Turan Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Rıfat Ercü Turan’dır. 19 Şubat 1978 tarihinde Almanya’da dünyaya gelen Ercü Turan, oyunculuk eğitimlerini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde almıştır. Oyunculuk çalışmalarını Tümay Özokur Ajansı’nda sürdürmektedir. İlk oyunculuk deneyimini Gurbetçiler adlı dizide yaşayan Ercü Turan, bu zamana kadar Dolunay, Zümrüt, Doktorlar, Yıldızlar Savaşı, Çılgın Dersane Kampta, Ayaz ve Poyraz Karayel gibi projelerde rol almıştır. Yalaza adlı dizide Helmut rolünde oynayan Ercü Turan, son olarak ATV ekranlarında yayınlanan Akıncı adlı dizide rol almıştır. Başarılı oyuncu Ercü Turan, Olya Vishniakova ile evlidir.

İlginizi Çekebilir:  Uğur Keleş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Dizileri?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ercü Turan 1.74 m boyundadır ve 65 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ercü Turan, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ercü Turan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Sevda Erginci Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Ercü Turan ile İlgili Aramalar

Google’da Ercü Turan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ercü Turan Gülbeyaz Ercü Turan dizileri Rıfat Ercü Turan Akıncı Rıfat Ercü Turan Ercü Turan Şehzade Mustafa Rıfat Ercü Turan Kimdir Rıfat Ercü Turan Oynadığı Diziler

İlginizi Çekebilir:  Savaş Muhabiri Mithat Bereket Kimdir? Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara