Biyografi

Ekonomist Selçuk Geçer Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında – Güncel Dolar Yorumu

Selçuk Geçer kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca ekonomist Selçuk Geçer’den söz edeceğiz.

Selçuk Geçer Kimdir?

1972 senesinde Eskişehir’de dünyaya gelen Selçuk Geçer, lise eğitimini 1986 ile 1989 yılları arasında Ahmet Kanatlı Lisesi’nde aldı. Lisede öğrencilik yaptığı dönemlerde yüzme ile ilgilenen Selçuk Geçer, aynı zamanda basketbol ve satrançla da arasının oldukça iyi olduğunu belirtiyor.

Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde tamamlayan Selçuk Geçer, günümüzde ekonomi habercisi, analist ve yorumcu olarak görev yapmakta ve ayrıca Kanal 9, Kanal E, Kanal 24, KRT TV, Bloomberg HT, Business Channel, CNBC-e gibi tanınmış televizyon kanallarında birçok iş adamı ve CEO’nun katıldığı özel programlara imza atmıştır. İngilizce bilen Selçuk Geçer evlidir ve 2 çocuk babasıdır.

Selçuk Geçer, ayrıca Türkiye’nin prestijli ve itibarlı pek çok kurum ve kuruluşlarına da iletişim danışmanlığı ve marka iletişimi ile ilgili hizmet vermektedir. Ekonomi haberciliği, medya ilişkileri gibi alanlarda uzmanlaşan Selçuk Geçer, aynı zamanda da medya alanında da uzun seneler boyunca ekonomi birimlerinde yönetici olarak görev yaptı. Geçer, Halk Emeklilik, Gateway, Intercity gibi firmalarda Kurumsal İletişim Müdürlüğü yaptı

2006 senesinde yaptığı Mercek Altı isimli tartışma programı ile Ziraatçiler Derneği tarafından “Yılın Ekonomi Habercisi” ödülüne layık görülen Selçuk Geçer 2007 senesinde de “Yılın Ekonomi Müdürü” ödülünü almış ve son olarak da 2015 senesinde Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkan Yardımcılığı görevinde bulunmuştur. Kendisi hakkında FETÖ’cü olup olmadığı sorusu çok sık sorulmakla birlikte kendisi bu iddiaları yalanlamaktadır.

Öte yandan Selçuk Geçer son olarak YouTube platformu üzerine ekonomi, altın, borsa, finans, kredi notu, devalüasyon, enflasyon gibi pek çok alt konu başlığında içerik üretmeye devam etmektedir. Selçuk Geçer’in güncel dolar yorumları ve piyasa analizi için aşağıda bulunan bağlantıya tıklayabilirsiniz. Kendisinin güncel dolar, euro, sterlin, altın, borsa yorumları için YouTube sayfasınını ziyaret edebilirsiniz.

Selçuk Geçer ile İlgili Aramalar

Google’da Selçuk Geçer ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Selçuk Geçer ALTIN yorumu Selçuk geçer ekşi Selçuk Geçer kimdir Selçuk Geçer fetö selçuk geçer fetö’cü mü Selçuk Geçer DOLAR Yorumu ALTIN yorumcusu Selçuk Geçer Selçuk Geçer son DOLAR Yorumu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.