Biyografi

Onur Seyit Yaran Kimdir? Nereli Ve Kaç Yaşında?

Model ve dizi oyuncusu ve manken olan Onur Seyit Yaran 1996 doğumlu genç ve yakışıklı bir model olarak karşımıza çıkıyor. 1.87 boy oranına sahip ünlü oyuncu 78 kilodur. Fit görüntüsü ile dikkat çeken ünlü model spor yapmayı oldukça seviyor. İstanbul doğumlu olan ünlü oyuncu Haliç Üniversitesi Spor Akademisi mezunu olarak tanınıyor.

2016 yılında Best Model of Turkey yarışmasında 1. olan ünlü oyuncu şuanda fotomodellik ve oyunculuk yapıyor. Kariyerine donanımlı devam etmek isteyen başarılı model oyunculuk eğitimi alıyor. Almanca ve İngilizce dilini çok iyi bilen ünlü oyuncu koyu bir Galatasaray aşığı olarak karşımıza çıkıyor. 8 yıl gibi uzun bir süre lisanslı futbol oynamış ünlü model aynı zamanda milli satranç oyuncusu olarak tanınıyor.

Onur Seyit Yaran Hayatı

Onur Seyit Yaran ilk olarak model ve oyuncu olarak tanınmış olsada birçok başarıya imza atmış bir kişidir. Özellikle genç kızların ilgiyle takip ettiği ünlü modelin İnstgram sayfasında binlerce takipçisi var. Uzun yıllar lisanslı sporcu olan ünlü model aynı zamanda milli satranç oyuncusu olarak tanınıyor. İstanbul’da doğmuş büyümüş ünlü oyuncu baba tarafından Ordulu anne tarafından Sivaslı bir oyuncudur.

Best Model of Turkey yarışmasında 1. olmuştur. Ailesiyle zaman geçirmeyi oldukça seven ünlü model oyunculuk eğitimi alıyor. Bir dönem Nişantaşı’nda esmer bir güzelle görüntülenmiştir. Sevgilisi olan ünlü modelin çok fazla fotoğraf paylaşımı yapmadığını genellikle yanlız fotoğraflar paylaştığını söyleyebiliriz.

Onur Seyit Yaran Yer Aldığı Projeler

Onur Seyit Yaran genç bir oyuncu tek bir dizi projesinde yer aldı. TRT 1 gibi çok izlenen ve reyting rekorları kıran bir kanalda yine çok önemli bir dizi olan Kalk Gidelim dizisinde oynamıştır. Ufuk Özkan, Yıldız kültür, Erkan sever gibi çok önemli usta oyuncularla birlikte rol almıştır.

Birçok film ve reklam teklifi alan ünlü oyuncu çok genç ve başarılı olmasının ardında ailesinin desteği olduğunu belirtiyor. Zengin ve şımarık bir çocuğu canlandırdığı Onur Seyit Yaran ‘ı daha birçok önemli projede göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.