Elçin Sangu Ekrem İmamoğlu Selam Çaktı: İyi Akşamlar Başkan

Güzel oyuncu ve manken Elçin Sangu’nun 31 Mart yerel seçimlerinde kime oy verdiği belli oldu. Elçi Sangu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Ekrem İmamoğlu’na destek verdi. Sangu, 9 Nisan’da yaptığı paylaşımda #ekremimamoğlubaşkan etiketiyle bir tweet paylaştı.

Elçin Sangu: İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu!! iyi akşamlar

?

@ekrem_imamoglu#ekremimamoğlubaşkan

Elçin Sangu’nun Bu İlk Değil

İlginizi Çekebilir:  Eski Müsteşar Yardımcısı Bünyamin Karaca Evinde Asılmış Halde Bulundu

Daha önce de benzer açıklamalarda bulunan Elçin Sangu, hamile olduğunu iddia eden Posta gazetesine ”Oturup masa başında karaktersiz haberler uyduracağınıza, cesaretiniz varsa askerlerimizin başına gelenlerden bahsedin” şeklinde cevap vermişti.

Sangu’nun cesaretiniz varsa paylaşın diyerek tepki gösterdiği Posta Gazetesi, Sangu’nun 2 aylık hamile olduğunu ifade etmişti. 2 Türk askerinin İŞİD mensubu teröristler tarafından vahşi bir şekilde katledilmesi olayı sonrasında yandaş medyanın sessiz kalması sonrasında ”cesaretiniz varsa” ifadesini kullanmıştı.

İlginizi Çekebilir:  Rabia Naz Vatan'ı Kim ve Neden Öldürdü? Ölüm Nedeni Ne?

Elçin Sangu’ya İmamoğlu’nu Desteklemesi Sonrası Gelen Tepkiler

Güzel oyuncu Elçin Sangu’nun Ekrem İmamoğlu’ndan başkan diye söz etmesi ve kendisine destek olması sonrasından sosyal medya kullanıcıları Elçin Sangu’nun paylaşımının altına çok sayıda olumsuz görüşte bulundular. Sanatçı, sanatıyla ön plana çıkmalı diyen bazı kullanıcılar, Elçin Sangu’nun bu paylaşımı doğru buladıklarını da belirttiler.

İlginizi Çekebilir:  Cüzdanım Kayboldu Ne Yapmalıyım?

Sangu’nun Ekrem İmamoğlu paylaşımını beğenenler ve kendisine destek çıkanlar da oldu. Bu zamanda korkusuz ve cesur bir şekilde görüşünü bildirdiğini ifade eden kullanıcılar, Sangu’yu desteklediler. Ekşi Sözlük’te de gündem olan Elçin Sangu hakkında yazarlar övgü dolu sözler sarf etti.

Kaynak: https://twitter.com/elcnsng/status/1115646005523955712?s=19

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi