Biyografi

Evren Karabıyık Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Evren Karabıyık kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, yönetmeni olduğu projeler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Evren Karabıyık’tan söz edeceğiz.

Evren Karabıyık Kimdir?

  • Yönetmen.

28 Ocak 1979 tarihinde Kırklareli’nin Babaeski ilçesinde dünyaya gelen Evren Karabıyık, lisans eğitimini ise Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü’nde tamamlamıştır. 2005 senesinde Kaleiçi adı filmde yönetmen yardımcısı olarak görev alan Evren Karabıyık, daha sonrasında ise çeşitli projelerde aktif görev almıştır. Evren Karabıyık, 2018 senesinde ise ATV ekranlarında yayınlanmaya Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yönetmenliğini yapmaya başlamıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Evren Karabıyık, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Evren Karabıyık hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi