Biyografi

Elif Doğan Şentürk Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Evli mi?

Elif Doğan Şentürk kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, hangi kanalda? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Elif Doğan Şentürk’ten söz edeceğiz.

Elif Doğan Şentürk Kimdir?

  • Sunucu.
  • Gazeteci.

13 Nisan tarihinde dünyaya gelen Elif Doğan Şentürk sunucu, köşe yazarı ve spiker olarak bilinmektedir. Öncesinde Halk TV’de programlar sunan Elif Doğan Şentürk, sonrasında KRT TV’ye transfer olmuştur. Elif Doğan Şentürk, bu kanalda Ankara Saati adlı programı sunmaktadır. Elif Doğan Şentürk aynı zamanda Yurt Gazetesi’nde köşe yazarlığı yapmıştır. Bir kızı vardır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Elif Doğan Şentürk’ün bu platform üzerinde 4 binden fazla takipçisi bulunmakta ve kariyerine KRT TV bünyesinde devam etmektedir. Tecrübeli gazeteci ve spiker Elif Doğan Şentürk hakkında merak edilen aslen nereli, doğum tarihi nedir, boyu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • haberler.com, Elif Doğan Şentürk, erişim tarihi: 18 Ağustos 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds