Elif Suluova Kimdir?

Elif Suluova kimdir ve nerelidir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından çeşitli kişilere ”biyografi” kategorimizde yer vermiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Elif Suluova”dan söz edeceğiz. 

Elif Suluova Kimdir? 

Elif Suluova, Erzurum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi ve İstanbul Gedik Üniversitesi mezunu genç şarkıcı. Özellikle Doğa İçin Çal 10’da sesiyle herkesi büyüleyen Elif Suluova, müzikle ilgilenmeyi ve müzikle iç içe olmaktan keyif duyan birisi. Genç şarkıcı, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlar ile müziği ne kadar sevdiğini bizlere gösteriyor. 

İlginizi Çekebilir:  Ushan Çakır Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Instagram hesabından çeşitli şarkıları farklı enstrümanlarla seslendiren Elif Suluova, yukarıdaki videoda da Mabel Matiz’in ”A Canım” isimli şarkısını seslendirmiştir. 

İlginizi Çekebilir:  Hazal Adıyaman Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Elif Suluova’nın Instagram hesabı: elifsuluova

Doğa İçin Çal

Genetiği değiştirilmiş organizmalar, küresel iklim değişikliği, çevre kirliliği gibi global sorunlara dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak amacıyla agaclar.net isimli web sitesinden Fırat Çavuş ve söz konusu site tarafından başlatılan, ağaç ve doğa temalı organik müzik üreten gruba ait bir web sitesi ve müzik projesidir. Bu kapsamda pek çok amatör ve profesyonel sanatçı sahne almaktadır. Bir ya da birden fazla şarkı ya da türkünün söylendiği bu müzik projesinde pek çok müzik enstrümanı da çalınmaktadır. Ayrıca sahne alan amatör ve profesyonel sanatçılar, şarkıların sadece belirli bir bölümünü veya nakaratını söylemektedir. Bu proje kapsamında, 2 yılda bir düzenlenen şarkılar ülkenin dört bir yanından katılan sanatçılar tarafından seslendirilmektedir. Proje son olarak 10. videosunu yayınlamıştır. Proje’nin son videosunda Elif Suluova da yer almıştır. Aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz:

İlginizi Çekebilir:  Kurtlar Vadisi’nin İplikçi Nedim’i İsmail İncekara Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara