Biyografi

Elifnaz Sabuncu Kimdir? Kaç Yaşında? Evli mi?

Biyografi yazılarımız içinde merak edilen isimleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Pek çok meslek grubundan kişinin biyografi yazılarını sizlerle paylaştık. Bugün merak edilen ve yeni bir yetenek olan Elifnaz Sabuncu hakkında yazacağız. Elifnaz Sabuncu kimdir? Kaç yaşında? Evli mi?

  • Oyuncu


2003 yılında dünyaya gelen Elifnaz Sabuncu, 2024 itibariyle 21 yaşındadır. Oyunculuk alanında bağımsız şekilde eğitim almış ve kişilerden oyunculuk eğitimi almıştır. Hasan Şahin’den Kamera Kamera Önü ve Temel Oyunculuk Eğitimi almış, Tümay Özokur’dan Kamera Önü ve Temel Oyunculuk Eğitimi almıştır. Oyunculuk alanında kendini geliştirmiş ve bu alanda çalışmalarını sürdürmektedir. İlk dizi oyunculuğu deneyimine Fox Tv ekranlarında yayınlanan “Yasak Elma” dizisi ile yakalamıştır. 2020 yılında ise Çocukluk adlı dizide oynama fırsatı yakalamıştır. Bunun yanı sıra pek çok reklam filminde oynamıştır. Spor olarak voleybol ve yüzme ile ilgilenmektedir. Elifnaz Sabuncu, Instagram hesabı üzerinden de aktif olarak paylaşım yapmayı sürdürmektedir. Hakkında az bilgiye ulaştığımız Elifnaz Sabuncu nereli? Lisans eğimini nerede tamamladı? Burcu nedir? gibi soruların cevabına ulaştıkça sizlerle paylaşacağız.

Kaynak: https://www.hasangungor.net/elifnaz-sabuncu, Erişim Tarihi: 29 Mayıs 2024.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds