TRT Spor Sunucusu Ezgi Sütçü Ercan Kimdir? Kaç Yaşında? Eşi Kim? Hangi Takımlı?

Ezgi Sütçü Ercan kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ezgi Sütçü Ercan’dan söz edeceğiz.

Ezgi Sütçü Ercan Kimdir?

• Sunucu

1987 yılında Ankara’da dünyaya gelen Ezgi Sütçü Ercan, lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nde tamamlamıştır. Mezun olduktan hemen sonra TRT’nin açmış olduğu Spikerlik Sınavı’nı kazanan Ezgi Sütçü Ercan, bu kanal bünyesinde yayınlanan Sadece Sinema programını ve aynı zamanda TRT Haber ekranlarında yayınlanan Günlük programının kültür-sanat köşesini sunmuştur. Program daha sonra Ankara’da yayınlanmaya başlayınca buradaki görevi de sona ermiştir.

İlginizi Çekebilir:  Hazal Kalaycı Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Ezgi Sütçü bir süre TRT ekranlarında Sadece Sinema programını sunduktan sonra TRT Spor’a transfer olmuştur. Şu anda burada Veli Yiğit ile beraber Spor Merkezi isimli programı sunmaya devam etmektedir.

Eşi Kim?

Güzel sunucu Ezgi Sütçü Ercan’ın eşinin ismi Ozan Ercan’dır. Çiftin bir tane de kızları vardır. Çocuklarının adı ise Lena’dır.

Kaç Yaşında?

Ezgi Sütçü Ercan hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. TRT Spor sunucu Ezgi Sütçü Ercan, yukarıda da belirttiğimiz gibi 1987 yılında dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 33 yaşındadır. Öte yandan hangi takımlı olduğu bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir:  Özgü Kaya Kimdir? Nereli Ve Kaç Yaşında?

Diğer Yazılarımız

İlginizi Çekebilir:  Öykü Berkan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Ezgi Sütçü Ercan ile İlgili Aramalar

Google’da Ezgi Sütçü Ercan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ezgi Sütcü Ercan Kimdir Ezgi Sütcü Ercan Instagram Ozan Ercan Deniz Satar Ezgi Sütçü Ercan hangi takımlı Erbatur Ergenekon TRT Spor merkezi sunucusu TRT Spor sabahı sunucusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi